Coworking Poznań – nowa strona

Coworking Poznań

Coworking Poznań – W Poznaniu pojawiła  się nowa strona dotyczaca biuro coworkingowych. Nie wiemy jeszcze co się do końca stało, ale wszystko wygląda na to, że coworking-centrum.pl ma nowego właściciela. Strona na chwilę obecną nie uległa zmianie ale przez pewien czas była dostępna na aftermarket.pl.

 

Biuro na wynajem

Coworking Poznań - CentrumJak wiecie w Poznaniu pojawia się bardzo dużo nowych biur coworkingowych i konkurencja wzrasta. Wiele osób zajmujących sie tym rynkiem ma świadomość, że w chwili obecnej nie wystarczy wynająć biura i postawić w nim biurek. Coworking to nie meble. Coworking to ludzie i budowanie społeczności ludzi tam pracujących. Biuro na wynajem jest atrakcyjne nie tylko ze względu na swoją lokalizację ale także, ze względu na swoje możliwości pod wzdlędem infrastruktury. Ludzie natomiast w całej tej układance liczą się najbardziej. TO LUDZIE POWODUJĄ, ŻE JEDNE COWORKINGI SIĘ ROZWIJAJĄ A INNE UPADAJĄ.

 

Poznań jako potega coworkingowa

Stwierdzenie to może być odrobinę nad wyraz, ale sami przyznacie, że coworkingów w Poznaniu jest teraz bardzo dużo. Każdy się zastanawia jak odnaleźć się na tym rynku. Są coworkingi oferujące przestrzeń dla dieci, inne stawiają na architektów, a jeszcze inne inwestują w programistów i dobry internet. Każdy z nich ma coś do zaoferowania. Niestety jak pokazuje praktyka, nie każdy ma możliwość uzyskania takich samych wyników jak inne. Bardzo nam przykro, że jeden podmiot musiał się z nami porzegnać – coworking-centrum.pl

 

Co teraz?

Najprawdopodobniej sytuacja nie zmieni się z dnia na dzień. Każdy będzie dalej zajmował się swoimi sprawami. Ludzie będą przychodzić i odchodzić. Każdy biznes bedzie musiał sobie jakoś poradzić. Z tego co widzimy w ofercie nowego gracza jest też wirtualne biuro Poznań. Czy uda im się uzyskać miano stabilnej przestrzeni biurowej i czy będą się liczyć na tym rynku. Czas pokaże. Tak czy inaczej – życzymy im powodzenia.

 

P.S.

Jeśli macie jakieś ciekawe materiały, które w waszej opinii zasługują na publikację dajcie nam znać. Bardzo chętnie je udostępnimy.

 

Inne artykuły

Koniecznie zerknijcie też na nasze inne artykuły.

Sprzedaż spółki

Ranking Biur Coworkingowych

CoworkPoznan Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.