Coworking Poznań

Coworking Poznań

Coworking Poznań to nie tylko nieruchomości ale także ludzie i tętniący życiem świat Poznańskich startupów. Prawie pełna lista coworkingów w Poznaniu. Trafiając na naszą stronę na 100% szukasz fajnego miejsca w Poznaniu gdzie będziesz miał możliwość pracy z interesującymi ludźmi oraz ekipą która ceni twój czas i rozumie twoje inspiracje.

 

Clockwork Wirtualne Biuro Poznań i Coworking

Miejsce które ostatnio bardzo zyskało na popularności w Poznaniu. Składa się na to przyjazna atmosfera, spoko ludzie, pyszna kawa oraz szybki internet. Szczególnie oblegane przez programistów. Swiatłowód symetryczny robi swoje. Sale są bardzo duże i z wysokim sufitem dzięki czemu na miejscu każdy odnosi się wrażenie dużej przestrzeni. Duża ilość pomieszczeń oraz możliwość konfiguracji stołów powoduje że coworking tutaj przestaje być pracą. Koniecznie musicie zobaczyć to miejsce na żywo.

Clockwork jest specyficzny pod względem swojej architektury. Biuro znajduje się w przedwojennej kamienicy na Jeżycach. mają dostęp do prześlicznego ogródka, na którym mieszka JEŻ! 😀

Atmosfera, która tam panuje powoduje że wiele osób zostaje tam na stałe i powoli zaczyna już brakować miejsc. W Clockwork można wynająć miejsca na godzinę, dni, tygodnie, miesiące oraz na stałe. Tak jak mówiliśmy jest to szczególnie oblegane miejsce przez programistów. Przez Clockwork przewinęło się już kilka firm informatycznych. Rozwijały się tak dobrze, że musiały wynająć większe biuro niż takie, które odpowiadało ich potrzebom.

Clockwork oferuje także usługi Wirtualne Biuro Poznań. Jeśli chcecie dowiedzieć się na temat co Clockwork może wam zaoferować musicie sprawdzić ofertę Clockwork. Oferta jest cały czas rozszerzana o usługi księgowe oraz doradztwo podatkowe. Clockwork zawarł także umowę z Firmą konsultingową Biuro247 – działają bardzo dynamicznie.

Kluczowym elementem coworkingu jest lokalizacja. Clockwork jest zlokalizowany na Jeżycach. Dzielnicy, która obecnie przechodzi właśnie rewitalizację. Każdego miesiąca na Jeżycach otwierają się kolejne firmy. Dzielnica zaczyna tętnić życiem. Wraz z biznesem pojawiają się restauracje oraz wiele innych miejsc z usługami dla biznesu.

 

Koniecznie zerknijcie na naszą listę wirtualnych Biur.

 

Już wktórce kolejne wpisy o innych coworkingach w Poznaniu.