Piszą o nas!

Coworking Poznań

Piszą o nas – Coworking Poznań to widocznie gorący temat ponieważ wszystko wskazuje na to, że ktoś czytał nasz wpis na blogu zrobił z tego reposta. Chodzi tutaj o artykuł na temat coworking-centrum. Udało nam się ostatnio szybko zareagować na nową wersję ich strony internetowej. Wpis ten został tak samo zauważony przez inny portal – Biur247.pl. Oni też aktywnie interesują się coworkingiem i wiele wskazuje, że prowadzą dokładny rejestr tego co się w sieci dzieje z tym tematem.

Dziękujemy za uwagę i mamy nadzieję, że uda nam się po raz kolejny wywołać takie zainteresowanie. Co do samego coworkingu w Poznaniu. Konkurencja rośnie i z dnia na dzień pojawia się dodatkowa ilość biur. Jeśli ktoś chce przetrwać na tym rynku musi się koniecznie wyróżnić czymś nowym. Pozwoli to wam na pozyskanie nowych klientów i utrzymanie tych, którzy są już z wami od dłuższego czasu. Skoro piszą o nas to w takim wypadku ktoś docenił nasze działania. Postaramy się dostarczać więcej takich materiałów w przyszłości i zapewnić wam świeże informacje na temat tego co się dzieje w Poznaniu. Liczymy się z tym, że będziecie mieli przyjemność z czytania naszych kolejnych wpisów.

 

Całość artykułu piszą o nas

Wszystko możecie znaleźć tutaj w artykule o tytule Coworking Poznań

 

Piszą o nas nie pierwszy raz

Mieliśmy już wcześniej sytuacje gdzie informacje na temat naszej strony były publikowane w innych miejscach. Pierwszy raz się jednak zdarza żeby reakcja była tak pozytywna i żywiołowa. Docelowo liczymy na uzyskanie waszej większej uwagi. Pozwoli nam to na silniejsze promowanie potencjału coworkingu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że udało się nam zostać z wami od tak długiego czasu i liczymy na wzrost zainteresowania w przyszłości. Wiemy że w celu osiągnięcia sukcesu trzeba bardzo ciężko pracować i zajmować się sprawami miasta codziennie. Wszystko wskazuje na to że udało się nam osiągnąć zamierzony cel.

P.S.

Odwiedzajcie nas częściej to postaramy się też wam, w innych sprawach. Kto wie. Może ta strona przerodzi się w coś więcej?

CoworkPoznan Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.