Cyfrowi Nomadzi!

Cyfrowi Nomadzi!

Cyfrowi Nomadzi są wszędzie! Poznajcie Tomka Maciejewskiego – Tomek odwiedził ostatnio Clockwork Wirtualne biuro Poznań. Nagrał tam film video gdzie opisuje swoje inspiracje oraz to jak zdecydował, żeby zostać cyfrowym nomadem. Z Tomkiem mieliśmy okazę porozmawiać osobiście. Wiemy też z tego powodu, że obecnie urzęduje w Warszawie i ma zamiar kontynuować nagrywanie swojego bloga – Tomek Maciejewski Blog

Tomek omawiam wady i zalty pracy w coworkingu. Wspomina także na temat tego jak wiele osób próbuje budować swoje biznesy internetowe. Jeśli chcecie unikną popełniania błędów podczas starowania z nowym przedwsięwzięciem poważnia zastanówcie się na waszymi mocnymi i słabymi stronami!

 

Coworking Poznań Blog

Wielu z was może być też zainteresowanych dodatkowymi informacjami na temat coworkingu. Z tego powodu polecamy wam parę stron:

http://tomekmaciejewski.pl/

Blog i aktualności na www.coworking-centrum.pl

Znajdziecie tam świeże informacje na temat tego co się dzieje w Poznaniu jeśli chodzi o rynek coworkingowy. Tak jak ostatnio pisaliśmy. Ostatnio nastąpiło wiele przetasowań i nie każdy wie jak sobie z tą sytuacją poradzić!

Inne artykuły

Koniecznie zerknijcie też na nasze inne artykuły.

Piszą o nas!

Coworking Poznań – Nowa strona

Sprzedaż spółki

Ranking Biur Coworkingowych

CoworkPoznan Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.